Poděkovaní všem, kdo mi pomáhal opravovat texty.

Tuto stránku bych chtěla věnovat lidem, kteří cítili mé nadšení a nabídli mi svou pomoc. Moje tvorba mě přesvědčila v tom, že když člověk dělá něco z lásky, ze srdce, přijdou mu do života podobně nastavení lidé a jejich skutky, které ho posunou, motivují a podpoří. Je krásné cítit, že jsou mezi námi lidé, kteří mají chuť pomáhat a sdílet moji radost ze psaní knih. Tímto bych Vám chtěla předat moje poznání – buďte dobří a laskaví lidé, tvořte s čistým úmyslem, věřte svému daru, který v sobě nosíte a nebojte se zeptat či poprosit o spolupráci, radu nebo pomoc.

Moje cesta je občas trnitá a začátek mého psaní byl opravdu hodně náročný. U prvních textů se občas stávalo, že přes špatnou skladbu slov a gramatické chyby se nepodařilo předat to kouzelné, čisté, ten můj nápad pro dětskou duši. Někdy mě přepadly pochyby, jestli má moje psaní vůbec význam a proč jsem si jako cizinka vybrala zrovna tak složitou věc jako je psaní textů v českém jazyce.  Teď už vím proč, protože když píšu, maluji nebo skládám básně – tvořím ze srdce, je to pro mě zážitek a dobrodružství, je to činnost, kdy mohu být sama v sobě, plnit si svou touhu a předávat své dary těm nejmenším.

Na mojí cestě se mi dostala do života úžasná žena, bývalá učitelka historie Marije Šrekova z Rádla, která se stala mou přítelkyní. Tímto jí ze srdce děkuji za opravu textů v několika knihách, a že bylo co opravovat😊. Děkuji jí také za všechen ten čas, který mi věnovala při společných konzultacích. Naše povídání mělo často přesah až na osobní rovinu a tím vzniklo nové přátelství.

Dále bych chtěla poděkovat za podporu Václavu Honsejkovi (starostovi obce Křížany ), Aleně Válkové, Zdence Zsámbokiové a Staniole Jaklové, který mi nabídli svou pomoc.

Má tvorba mě samotnou obohacuje o zkušenosti a zážitky. Musela jsem se naučit s programem na úpravu fotek, stále si zdokonalovat Český jazyk, vytvářet prezentace, webové stránky. Mnohem důležitější je ale pro mě pocit, jak roste má duševní část. Pochopila jsem, že chci stát sama za sebou, přeji si, aby mé knihy byly čistým odkazem pro naše děti. Doufám, že tyto úmysly budou z mé práce cítit a přitáhnou v pravý čas ty správné příležitosti a knihy se budou úspěšně tisknout, prodávat a dělat radost dětem.

Nechala jsem své knihy po jednom kuse vytisknout do kroužkové vazby jako ukázku a doufala, že by mohl přijít nějaký bohatý sponzor😊. Přesto, že knihy měly obrovský úspěch a opakovaně v nich listovali děti i dospělí, zázračný sponzor se neobjevil. Posouvám se tedy dál a beru si zodpovědnost a akci na svá bedra. Zaregistrovala jsem se na českém crowdfundingu HitHit, kde budu představovat mou první knihu „Česká abeceda s říkankami o zajímavých zvířátkách“. Držte mi palce!

Phone

(+420) 730585622

Location

Liberecky kraj. Česká republika .

Contacts

E-mail: detskeknihyaleny@seznam.cz